NEW STARTER zestaw stół + 4 krzesła espresso - Halmar
Dostępność: Produkt dostępny w późniejszym terminie

Oficjalny dystrybutor marki Halmar

Cena brutto: 929,00 zł 929.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.71429
Halmar
Producent: Halmar
Kod produktu: V-CH-STARTER_NEW-ESPRESSO

Opis

NEW STARTER zestaw stół + 4 krzesła espresso

stół o wymiarach:

szerokość: 110 cm
głębokość: 72 cm
wysokość: 74 cm

wykonano z materiału: blat - płyta MDF malowana, stelaże - drewno lite, siedziska - tapicerka, kolor espresso

To wyjątkowy i elegancki zestaw czterech drewnianych krzeseł z tapicerką z tkaniny w kolorze espresso, w komplecie ze stołem. Tak przygotowany zestaw jest idealny dla czterech osób. Ten rodzaj mebli jest idealny do różnych ustawień. Ten zestaw czterech drewnianych krzeseł z tapicerką z tkaniny jest wyjątkowy i elegancki i uzupełniony o stół. Ten zestaw jest idealny dla czterech osób.

Krzesła są bardzo wygodne do siedzenia i dobrze wspierają plecy. New Starter jest idealny do codziennego użytku, ale również odpowiedni na bardziej specjalne okazje, takie jak wesela, przyjęcia urodzinowe, chrzciny i inne, gdy potrzebne są bardziej wyrafinowane meble. Zapewnij rozrywkę rodzinie i przyjaciołom, zbierając się na długotrwałą ucztę wokół wspaniałego, klasycznego zestawu stołowego.

Galeria produktu

Raty Zero

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU 0%
Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 14.03.2019 r. O dostępnych aktualnie okresach spłaty Pożyczki 0%, zgodnych z ofertą pożyczkodawców, Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed zawarciem umowy o Pożyczkę 0%. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Szczegóły produktu Raty PayU 0% dostępne są tutaj .

Przykład reprezentatywny dla Rat standardowych
Całkowita kwota pożyczki: 1257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.

Zaufali nam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl