Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 7 - 14 dni roboczych
Całkowity koszt wysyłki:: od 0,00 zł
Numer katalogowy: c9ee9aa74bd1afd211601703e705254c
Kod producenta: stol-vega-bialy-mat-bialy-polysk
Stan magazynowy: 0 szt.
Stół rozkładany Vega biały mat + biały połysk
Stół Vega posiada możliwość rozłożenia z podstawowych 160 cm do 210 cm lub 260 cm. Dodatkowe wkładki blatu schowamy w blacie, przez co zawsze będą pod ręką.
Blat wraz z podstawą w matowym wykończeniu doskonale łączy się z wysokim połyskiem, który został zastosowany przy wykonania dołu blatu oraz nogi.
Wąska noga w kształcie trapezu z ozdobnymi frezami jest dość wąska, co sprawia, że każdy może wygodnie siedzieć przy stole.
Materiał:
Stół VEGA wykonany jest z płyty MDF Hubertus Super POŁYSK oraz Super Mat. Jest to produkt wysokiej jakości, wyprodukowany w Polsce.
Materiał blatu ma podwyższoną odporność na zarysowania oraz wybłyszczenie.
Producent zaleca stosowanie podkładek pod gorące naczynia.
Rozkładanie:
Stół Vega dzięki zastosowaniu w nim nowoczesnych, synchronicznych prowadnic z łatwością może rozłożyć jedna osoba. Szczegółowy proces rozkładania prezentuje poniższy filmik.

Wymiary:
szerokość: 89 cm
wysokość: 75 cm
długość: 160 cm – 208 cm – 256 cm
Pozostałe informacje:
2 lata gwarancji
Wysyłka darmowa
produkt do samodzielnego montażu, szczegółowa instrukcja dołączona do opakowania
Stół Vega ma blat oraz podstawę w matowym wykończeniu połączone z wysokim połyskiem zastosowanym na dole blatu oraz nodze. Zastosowano w nim synchroniczne prowadnice ułatwiające rozkładanie. Noga ma kształt trapezu z ozdobnymi frezami. Konstrukcja pozwala na przechowywanie dodatkowych wkładek bezpośrednio pod blatem.
Do produkcji wykorzystano płytę MDF Hubertus Super Połysk oraz Super Mat. Wymiary wynoszą: szerokość 89 cm, wysokość 75 cm oraz długość regulowana od 160 cm przez 208 cm (lub 210 cm) do 256 cm (lub 260 cm). Kolorystyka to biały mat oraz biały połysk.
Zastosowano płytę MDF Hubertus Super Połysk oraz Super Mat.
Szerokość wynosi 89 cm, wysokość 75 cm, a długość blatu jest regulowana w zakresach 160 cm, 208-210 cm oraz 256-260 cm.
Zastosowano nowoczesne prowadnice synchroniczne.
Wkładki do rozkładania blatu są schowane wewnątrz konstrukcji pod blatem.
Noga stołu ma kształt trapezu z dekoracyjnymi frezami.
Zastosowano połączenie kolorów biały mat oraz biały połysk.