Znaleziono produktów: 2002

Zestaw Stół Valentino jasny popiel/złoty + 6 krzeseł K436 popielaty/złoty Zestaw Stół Valentino jasny popiel/złoty + 6 krzeseł K436 popielaty/złoty
Producent: Halmar
Cena brutto: 5 000,00 zł
szt.
Stół EDWARD rozkładany dąb miodowy / biały; nogi: dąb miodowy - Halmar Stół EDWARD rozkładany dąb miodowy / biały; nogi: dąb miodowy - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 919,00 zł
szt.
Fotel SONATA XXL czarny - Halmar Fotel SONATA XXL czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 2 461,23 zł
szt.
 • Zamów
Fotel BRAVO biurowy, popielaty, OBAN EF031 - Halmar Fotel BRAVO biurowy, popielaty, OBAN EF031 - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 409,00 zł
szt.
Fotel BRAVO biurowy, granatowy, OBAN EF078 - Halmar Fotel BRAVO biurowy, granatowy, OBAN EF078 - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 409,00 zł
szt.
Fotel PORTOS pracowniczy czarny - Halmar Fotel PORTOS pracowniczy czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 439,00 zł
szt.
Krzesło K298 jasny popiel / grafitowy - Halmar Krzesło K298 jasny popiel / grafitowy - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 293,92 zł
szt.
 • Zamów
 • telefonicznie
Kuchnia IDEA 180 zestaw korpus: antracyt, fronty: dąb craft - Halmar Kuchnia IDEA 180 zestaw korpus: antracyt, fronty: dąb craft - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 2 079,00 zł
szt.
Kuchnia DARIA 240 zestaw korpus: dąb craft, fronty: antracyt - Halmar Kuchnia DARIA 240 zestaw korpus: dąb craft, fronty: antracyt - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 429,00 zł
szt.
Kuchnia DARIA 240 zestaw korpus: antracyt, fronty: dąb craft - Halmar Kuchnia DARIA 240 zestaw korpus: antracyt, fronty: dąb craft - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 359,00 zł
szt.
Stół WINDSOR rozkładany 160-240x90x76 cm kolor ciemny dąb/czarny - Halmar Stół WINDSOR rozkładany 160-240x90x76 cm kolor ciemny dąb/czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 879,00 zł
szt.
Stół WINDSOR rozkładany 160-240x90x76 cm kolor ciemny dąb/biały - Halmar Stół WINDSOR rozkładany 160-240x90x76 cm kolor ciemny dąb/biały - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 879,00 zł
szt.
Stół TYMON 2 ławo kasztan - Halmar Stół TYMON 2 ławo kasztan - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 699,00 zł
szt.
Stół TYMON 2 ławo dąb craft - Halmar Stół TYMON 2 ławo dąb craft - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 699,00 zł
szt.
Stół TIAGO rozkładany 140-220/80 blat: dąb craft, nogi: czarny - Halmar Stół TIAGO rozkładany 140-220/80 blat: dąb craft, nogi: czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 199,00 zł
szt.
Stół SMART dąb naturalny/czarny - Halmar Stół SMART dąb naturalny/czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 3 999,00 zł
szt.
Rtv SMART szafka -1 dąb naturalny/czarny - Halmar Rtv SMART szafka -1 dąb naturalny/czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 2 769,00 zł
szt.
Regał SMART REG-1 dąb naturalny/czarny - Halmar Regał SMART REG-1 dąb naturalny/czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 2 999,00 zł
szt.
Krzesło SMART KR dąb naturalny/czarny - Halmar Krzesło SMART KR dąb naturalny/czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 553,52 zł
szt.
 • Zamów
 • telefonicznie
Biurko SMART B-1 dąb naturalny/czarny - Halmar Biurko SMART B-1 dąb naturalny/czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 2 699,00 zł
szt.
Stół ROCOCO rozkładany blat - ciemny dąb, nogi - czarny - Halmar Stół ROCOCO rozkładany blat - ciemny dąb, nogi - czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 2 079,00 zł
szt.
Ława RANDOM LAW-1 dąb wotan/czarny - Halmar Ława RANDOM LAW-1 dąb wotan/czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 313,00 zł
szt.
Fotel PAGONI wypoczynkowy granatowy / czarny - Halmar Fotel PAGONI wypoczynkowy granatowy / czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 979,00 zł
szt.
Krzesło TOLEDO 2 dąb miodowy / tap. MONOLITH 77 - Halmar Krzesło TOLEDO 2 dąb miodowy / tap. MONOLITH 77 - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 401,28 zł
szt.
 • Zamów
 • telefonicznie

Halmar producent mebli

Halmar to Polska firma, której początki sięgają roku 1989. W ofercie producenta znajdziemy praktycznie wszystkie popularne meble poszukiwane przez klientów. Halmar Sp. z o.o. jest największym importerem i dystrybutorem mebli z Dalekiego Wschodu, oferującym również własne projekty tworzone przez polskich producentów. Wśród odbiorców jest ponad 1000 podmiotów krajowych oraz kilkuset klientów zagranicznych.

W ostatnich latach portfolio firmy Halmar wzbogaciło się o liczne ekskluzywne i modne meble produkowane w Chinach i Indonezji oraz ciekawe projekty krzeseł przy współpracy z polskimi projektantami. W ofercie można znaleźć praktycznie wszystkie popularne meble szukane przez klientów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzy oraz energii pracowników stała się ona jednym z największych importerów, oraz dystrybutorów mebli na rynku.

Firma posiada długą historię i doświadczenie w zakresie rozwoju, produkcji i dystrybucji produktów meblowych. W tym miejscu należy podkreślić, że Halmar wybrał drogę prowadzącą do uzyskania produktów najwyższej jakości. Oznacza to, że inwestuje w nowe technologie stosowane w procesach produkcyjnych, czego efektem są wysokiej klasy meble wykonane z należytą starannością. Halmar koncentruje się na tym, co w meblach najważniejsze — na wygodzie. Posiadają szeroką gamę produktów, w tym biurka i fotele, a także krzesła, ławy i stoły, które idealnie nadają się do biur i poczekalni.

W celu zaspokojenia potrzeb stale rozwijającego się rynku oraz zapewnienia najwyższej jakości, zarządzanie magazynem w firmie Halmar zostało w części skomputeryzowane. Zwiększone zapotrzebowanie na różnorodne produkty i bardziej zróżnicowane grupy mebli skłoniły firmę Halmar do wprowadzenia w ostatnim czasie jeszcze szerszej oferty.

Eksperci firmy Halmar wykorzystują najnowsze trendy i wiedzę, aby zaoferować wybór mebli, które nie mają sobie równych pod względem jakości. Wysoka klasa i trwałe materiały to tylko część recepty na sukces. Dbałość o szczegóły, nowe technologie i ergonomiczne komfortowe meble to część naturalnego kierunku rozwoju. Wszystkie te elementy razem przyczyniają się do dalszego umacniania pozycji jako głównego dostawcy mebli do domu i biura.

Halmar jest wiodącym dostawcą mebli i innych elementów modułowych. Firma jest ważnym graczem w branży, posiadającym magazyn wysokiego składowania o powierzchni 22 000 m2, w którym utrzymuje zapasy na poziomie europejskim.

Halmar wydaje coroczny katalog produktów. Katalog zwraca uwagę na najnowsze trendy w meblarstwie i służy jako najbardziej przydatny przewodnik do podjęcia świadomej decyzji o zakupie. Halmar prezentuje szeroką gamę mebli w corocznym katalogu produktów. Katalog ten jest dostosowany do nowoczesnych trendów stylistycznych. Halmar wie, jak pomóc swoim klientom w wyborze mebli do salonu, jadalni, pokoju młodzieżowego lub biura.

Zespół specjalistów firmy Halmar oferuje wszystko, czego potrzebujemy, aby zrealizować udany projekt aranżacji mieszkania lub domu.

Firma Halmar stała się liderem w swojej branży dzięki wysokiej jakości oferowanych przez siebie mebli. Produkty te są atrakcyjne wizualnie, są popularne wśród klientów i dobrze się sprawują w domu lub biurze. Firma meblowa Halmar za jeden z głównych priorytetów uważa obsługę wszystkich swoich klientów.

Obecnie Halmar jest jedną z najbardziej znanych firm meblarskich w kraju, sprzedającą atrakcyjne, dobrze zaprojektowane produkty po konkurencyjnych cenach.

Halmar jest dużą spółką z solidnym systemem zarządzania i nowoczesnym magazynem. Halmar to firma, która specjalizuje się w produkcji mebli biurowych. Działają na rynku od ponad 50 lat i mają do zaoferowania szeroką gamę produktów. Halmar został doceniony za jakość, trwałość i wzornictwo, co czyni go jedną z najbardziej poszukiwanych obecnie marek.

Krzesła Halmar

Krzesła Halmar to nowoczesne i stylowe krzesła przeznaczone do użytku w domu lub biurze. Mają elegancki wygląd i są dostępne w różnych kolorach. Krzesła Halmar wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i wygodne. Mają również ergonomiczny kształt, który zapewnia wsparcie dla pleców. Halmar jest profesjonalnym producentem mebli, specjalizującym się w oferowaniu mebli w stylu nowoczesnym, jak również klasycznych mebli drewnianych.

Stoły Halmar

Stoły Halmar to świetny sposób na aranżację pomieszczenia. Idealne do kuchni lub jadalni. Czeszą każdego dnia, niezależnie od tego, czy znajdują się w dużym salonie, czy małej kuchni. Wykonane z wysokiej jakości materiałów w najrozmaitszej kolorystyce, mają solidną konstrukcję. Halmar oferuje różnorodne wykończenia dostosowane do gustów i potrzeb klientów. Od rustykalnego po nowoczesny, stoły Halmar zaspokoją potrzeby wielu klientów. Wiele stołów Halmar znajduje zastosowanie nie tylko w domu, ale także w biurze czy restauracji. Stoły firmy Halmar zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnej estetyce i funkcjonalności. Różnorodność stylów, kolorów i materiałów sprawia, że łatwo jest znaleźć stół, który będzie pasował do naszego domu.

Firma Halmar uważa, że meble mają podnosić standard przestrzenie, w której się znajdujemy i stwarzać poczucie luksusu. Wszyscy wierzmy, że doskonały design i jakość mają kluczowe znaczenie. Niezależnie od tego, czy szukamy mebli klasycznych, glamour czy nowoczesnych Halmar posiada meble we wszystkich tych stylach. Halmar oferuje obecnie znacznie więcej niż tylko klasyczne fotele biurowe. Szeroka oferta obejmuje fotele od najprostszych z mechanizmem TILT do tych o szerokich możliwościach regulacyjnych. W skład wyposażenia wchodzą również biurka do foteli biurowych. Wybierając meble biurowe Halmar, możemy sprawić, że nasze biuro stanie się lepszym miejscem dzięki kilku prostym i pięknym dodatkom, które sprawią, że nasza praca będzie nie tylko wygodniejsza, ale i przyjemniejsza.

Meble Halmar

Szeroki wybór mebli halmar

Jeśli jest coś, czego szukasz, prawdopodobnie znajdziesz to w szerokim wyborze mebli Halmar. Oczywiście, jeśli potrzebujesz czegoś o nowoczesnym wyglądzie, przeglądnij ofertę mebli Halmar.

Znalezienie odpowiednich mebli nie jest łatwe. Szeroki wybór, świetne ceny i gwarantowana jakość to konieczność w dzisiejszych czasach. Halmar zaopatruje polskie domy w wysokiej jakości meble o szerokim zakresie i różnorodności od wielu lat. W tym czasie Halmar stał się jednym z największych dystrybutorów mebli w Polsce z rozległą siecią salonów w całym kraju. Jeśli zależy ci na doskonałej obsłudze klienta, sprawdź naszą ofertę firmy Halmar, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że dokonujesz dobrego wyboru.

Halmar to czołowy dystrybutor mebli najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy szukasz stolika okolicznościowego, szafki, krzesła czy łóżka, wszystkie produkty znajdziesz w świetnych cenach. Oferujemy jedne z najlepszych mebli, oferując wiele kolorów, faktur i kształtów do wyboru. Badania sugerują, że odpowiednie meble mogą pomóc zmniejszyć stres i poprawić wydajność pracy. Halmar oferuje to wszystko w konkurencyjnych cenach.

Niezależnie od tego, czy projekt nowego domu jest duży, czy mały, możesz znaleźć to, czego potrzebujesz w najniższych cenach, robiąc zakupy u nas. Oferujemy sofy wypoczynkowe i segmentowe, stoły do jadalni, łóżka, fotele rozkładane, ławy i wiele innych produktów w szerokim wyborze przyciągających wzrok wykończeń, które dopasujesz do swojego stylu aranżacji wnętrz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl