zamówienia telefoniczne

Fotel MATADOR czarny - Halmar
 • promocja
Dostępność: Więcej niż 20 sztuk
Wysyłka w: 48 - 72 godziny

Oficjalny dystrybutor marki Halmar

 Hit cenowy 

Cena brutto: 1 090,32 zł 1 239,00 zł 1090.32
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Inne kolory:
Ocena: 0
Halmar
Producent: Halmar
Kod produktu: V-CH-MATADOR-FOT-CZARNY
Kod EAN: 2010001146438

Opis

Fotel MATADOR czarny

fotel rozkładany z funkcją masażu i podgrzewania, wymiary:

 • szerokość: fotel - 71 cm
 • głębokość: 76 cm
 • wysokość: 103 cm

Fotel wypoczynkowy wykonano z materiału: drewno gięte / eco skóra, kolor czarny

Zrób sobie przerwę i zatrać się w całkowitym komforcie z fotelem wypoczynkowym Matador. Fotel wypoczynkowy jest niewątpliwie elementem umeblowania, który jest niezbędny w domu. Często można go znaleźć w salonie, pokoju dziennym lub młodzieżowym. Ten mebel na przestrzeni lat stał się bardzo popularny, umożliwiając odpoczynek po pracy lub aktywności fizycznej. Fotel z powodzeniem może być wykorzystywany w ciągu dnia, gdy mamy ochotę na poczytanie ulubionej gazety.

Fotel został stworzony dla tych, którzy cenią sobie spokój i wygodę. Fotel jest idealny dla osób, które preferują relaks i dobre samopoczucie zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Do fotela dodano stylowy podnóżek, który sprawi, że relaks będzie jeszcze pełniejszy. Ten piękny fotel zapewnia wszelkie wygody i może zamienić każdy dom w oazę spokoju. Fotel wypoczynkowy Matador jest świetną propozycją dla tych, którzy szukają czegoś innego, fotela wypoczynkowego z elementami luksusowymi.

Fotele wypoczynkowe są doskonałym przykładem tego, jak współcześni projektanci udoskonalili klasyczny fotel wypoczynkowy do niemal perfekcji. Wreszcie fotel, który łączy w sobie luksus fotela do masażu z wygodą fotela wypoczynkowego. Fotel Matador sprzyja relaksowi i rozładowuje napięcie dzięki regulowanej funkcji masażu i grzania. Wszystkie opcje dostępne są z poziomu dołączonego pilota.

 

Instrukcja obsługi pilota

 • Podłącz zasilanie.

 • Naciśnij POWER W celu uruchomienia funkcji masowania. Funkcja zostanie uruchomiona w trybie "auto", dioda będzie świecić. Ponowne naciśnięcie przycisku POWER spowoduje wyłączenie funkcji masowania.

 • Naciśnij INTENSITY w celu wyboru intensywności masowania, wysoka lub niska.

 • Naciśnij Mode w celu wyboru programu masowania - 5 dostępnych programów: PULSE,PRESS, WAVE, AUTO, NORMAL.

 • Naciśnij Timer w celu ustawienia czasu masażu: 5, 30 lub 60 minut.

 • Naciśnij wybrany przycisk BACK, LUMBAR lub THIGHS w celu wyboru masażu określonej partii ciała.

 • Naciśnij HEAT w celu włączenia funkcji podgrzewania.

Urządzenie może być używane przez dzieci powyżej 8 roku życia oraz przez osoby o ograniczonej sprawności fizycznej, czuciowej bądź psychicznej, również bez wymaganej wiedzy i doświadczenia, tylko pod nadzorem osoby dorosłej, posiadającej wiedzę na temat użytkowania fotela. Dzieci nie mogą bawić się urządzeniem. Czyszczenie i konserwacja nie mogą być wykonywane przez dzieci bez nadzoru osoby dorosłej.

2. Urządzenie może być użyte tylko z zasilaczem dołączonym do fotela.

3. Urządzenie posiada funkcje podgrzewania, osoby wrażliwe na ciepło powinny zachować należytą ostrożność w trakcie użytkowania fotela.

W związku z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z wprowadzenia ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym informujemy, że:

1. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny nie może być umieszczany z innymi odpadami. Sprzęt taki powinien być zbierany selektywnie o czym przypomina załączone oznakowanie (przekreślony, kołowy kontener na odpady).

2. Nieprzestrzeganie tej zasady może, przy nieprawidłowej utylizacji zużytego sprzętu, stanowić zagrożenie dla środowiska i zdrowia ludzi, wynikające z obecności w sprzęcie składników niebezpiecznych (takich jak np. okablowanie elektryczne, tworzywa sztuczne, baterie, wyłączniki, płytki obwodów drukowanych, itp.).

Aby uniknąć takiego zagrożenia, składniki takie powinny zostać zebrane i w odpowiedni sposób przetworzone przez wyspecjalizowane firmy

Galeria produktu

Produkty powiązane

Stan produktu: nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Odroczony termin płatności dla jednostek budżetowych: Tak

Faktura proforma do każdego zamówienia: Tak

Zakupy bez rejestracji: Tak

Faktura Vat: Tak

Towar do samodzielnego montażu: Tak ( nie dotyczy krzeseł drewnianych i wybranych foteli wypoczynkowych )

Aktualizacja stanu magazynowego: 12 godzin temu

Płatność kartą: Tak

Płatność blikiem: Tak

Płatność przelewem: Tak

Płatność przy odbiorze: Tak

Zabezpieczenie towaru w transporcie: Towar odpowiednio zabezpieczony przez producenta

Rabaty i zniżki: Tak

Raty na wszystkie produkty powyżej 300 zł: Tak

Wniesienie produktów na piętro: Tak, poniżej 30 kg

Tysiące zadowolonych klientów: Tak

Możliwość złożenia zamówienia telefonicznie: Tak

Bezpieczne zakupy dzięki certyfikatowi SSL: Tak

Zaufane opinie klientów: Tak

 

Raty Zero

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU 0%
Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 14.03.2019 r. O dostępnych aktualnie okresach spłaty Pożyczki 0%, zgodnych z ofertą pożyczkodawców, Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed zawarciem umowy o Pożyczkę 0%. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Szczegóły produktu Raty PayU 0% dostępne są tutaj .

Przykład reprezentatywny dla Rat standardowych
Całkowita kwota pożyczki: 1257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.

Zaufali nam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl