Blog kategorie
Blog wpisy
Darmowa dostawa na cały dostępny asortyment King Home 1 - 14.04.2019
Promocja -10% na produkty King Home
Krzesła Cateringowe

Krzesła Cateringowe

Photo by Ben Rosett on Unsplash


Przygotowanie i dostarczenie gotowych potraw na przyjęcie urodzinowe, chrzest lub komunię w dzisiejszych czasach nie jest niczym wyjątkowym. Łatwe skomponowanie własnego menu pozwala na przygotowanie wspaniałej imprezy minimalnym nakładem czasu. Również właściciele przedsiębiorstw coraz bardziej dbają o pracowników, zapewniając im codzienne posiłki dostarczające niezbędnych wartości odżywczych. Wspólny posiłek sprzyja lepszej atmosferze i zacieśnianiu więzi między pracownikami. Catering to również codzienne dostarczenie posiłków setkom uczniów w szkole lub pracownikom.

Catering w Polsce rozwija się bardzo dobrze i przestaje się skupiać wyłącznie na dostarczeniu posiłków. Zakres usług staje się coraz szerszy, a zainteresowanie z roku na rok wzrasta.

 

Catering firmowy


Posiłki w miejscu pracy sprzyjają lepszym kontaktom, a catering to również spotkania biznesowe, bankiety oraz imprezy integracyjne na świeżym powietrzu. Takie imprezy dodatkowo sprzyjają lepszej integracji w pracy. Zamawiając catering firmowy, możemy liczyć na profesjonalną obsługę. Wystarczy skontaktować się z firmą cateringową i umówić się na spotkanie. W trakcie rozmowy ustalimy termin oraz godzinę rozpoczęcia imprezy, a także wybierzemy menu.

Firmy cateringowe obsługują zarówno spotkania biznesowe, jak i luźne imprezy. Niezależnie od naszych potrzeb możemy liczyć na profesjonalną obsługę i dobranie właściwego menu, obsługi i kucharzy do naszych potrzeb.

 

Catering na imprezę w domu


Coraz liczniejsza jest grupa osób zainteresowanych cateringiem w domu. Coraz chętniej korzystamy z usługi firm. Nie ma znaczenia czy mieszkamy w mieszkaniu, czy domu. Catering na imprezę jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą, a nie obsługą gości.

 

Catering na imprezy rodzinne


Rośnie grupa klientów zainteresowanych cateringiem na imprezy rodzinne. Po całym tygodniu pracy chętnie spotykamy się z rodziną, ale mało kto ma czas na przygotowanie posiłku na tak dużą imprezę. W takiej sytuacji pomogą nam firmy cateringowe obsługujące małe imprezy rodzinę. Firmy cateringowe obsługują również imprezy dla kilkunastu osób. Jeszcze niedawno trudno było zamówić catering na spotkania rodzinne. Obecnie jest to bardzo popularna usługa.

 

Catering dietetyczny


Zdrowe odżywianie staje się coraz modniejsze. Mamy świadomość, że dobry posiłek powinien być zdrowy i nieprzekraczań zalecanej dziennie liczby kalorii. Oczywiście możemy sami kupować półprodukty i przygotowywać posiłki. To dobre rozwiązanie dla osób zdyscyplinowanych, dla których codzienna rutyna nie stanowi przeszkody do osiągnięcia celu. Dla bardziej zabieganych zbawiennym może okazać się catering dieteczyny. Stanowi on połączenie zdrowego jedzenia z wygodnym zamawianiem posiłków. Warto wybrać catering dietetyczny, jeśli jesteś osoba chcącą zdrowo się odżywiać.

 

Catering to nie tylko wyżywienie


Powiedzieliśmy już wiele o cateringu. Wymieniliśmy rodzaje dostępnych usług, jakie można znaleźć w wielu firmach. Okazuje się jednak, że catering to nie tylko wyżywienie. Może obejmować znacznie więcej usług.

Od kilku lat notujemy zauważalny wzrost usług cateringowych. Coraz chętniej korzystamy z firm, które za nas przygotują i dostarczą ciepłe i zdrowe posiłki. Jesteśmy społeczeństwem coraz bardziej zabiegany niemającym czasu, dlatego tak chętnie patrzymy w stronę usług cateringowych. oprócz wyżywienia catering to przygotowanie całej imprezy łącznie ze stolikami i krzesłami. Dzięki takiemu podejściu catering ma maksymalnie nas odciążyć od żmudnego przygotowywania posiłków i sprawdzić, że nie musimy się niczym przejmować, a skupić się tylko na dobrej zabawie. Krzesła cateringowe to jedna z usług, z której bardzo chętnie korzystają Polacy. Firma cateringowa przygotowuje i dostarcza na imprezę urodzinową odpowiednie krzesła dopasowany do naszych potrzeb. Możemy wybrać kolor oraz materiał, z jakiego są wykonane. Zadaniem firmy cateringowej będzie przygotowanie przywiezienie i rozłożenie wszystkich krzeseł i stolików we wcześniej ustalonym sposób.

 

Czy krzesła cateringowe to dobry wybór


Odpowiedź jest raczej oczywista. Tak, krzesła cateringowe to dobry wybór, oszczędzasz czas, oszczędzasz nerwy, sam się świetnie bawisz. Zapraszać gości na dobrze zorganizowaną imprezę, bez dodatkowych niespodzianek. Przede wszystkim sam możesz się bawić, a nie zajmować obsługą.

Po skończonej imprezie firma cateringowa zabierze krzesła, posprząta całe pomieszczenie. Rozłoży stoły i umyje podłogę. To wszystko zostanie załatwione bez twojego udziału. Jedyne co musisz zrobić to uzgodnienie wszystkich spraw z przydzieloną do ciebie osoba. Koordynator ds catering na spokojnie wszystko wytłumaczy i pomoże dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb.

Najczęściej catering kojarzy się z wielkimi imprezami na kilkaset osób. Coraz częściej jednak firmy cateringowe obsługują małe imprezy okolicznościowe, urodziny, chrzciny, komunie lub wesela. Duża część usług cateringowych to imprezy firmowe organizowane dla wzmocnienia więzi zespołu i przełamywania barier komunikacyjnych między pracownikami.

 

Rodzaje krzeseł cateringowych

 

Z punktu widzenia klienta wygoda i brak stresu to niezaprzeczalne argumenty stanowiące zachętę do wybrania usługi cateringowej. Okazuje się, że oprócz menu obiadowego możemy liczyć na przedstawienie katalogu krzeseł cateringowych ze zdjęciem i opisem każdego modelu. Pomoże to nam w podjęciu decyzji o wyborze właściwego krzesła cateringowego. Taki katalog może obejmować także inne meble jak stoły, hokery, lub fotele wypoczynkowe dla gości lub całą gamę akcesoriów dekoracyjnych. 

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze krzesła cateringowego

Gdy jesteśmy mocno zaangażowani w organizację chrzcin dla swojego dziecka, naszej uwadze umknąć mogą takie detale jak wybór właściwego krzesła cateringowego. Dobrze zorganizowana imprez to pozostające wspomnienia na całe lata. Nikt nie chciałby wspominać łamiącego się krzesła pod ojcem chrzestnym. Istotne jest, aby w pierwszej kolejności zapytać i upewnić się, że wybrane przez nas krzesło cateringowe jest wytrzymałe. Możemy poprosić firmę o przedstawienie karty katalogowej z informację o wytrzymałości krzesła na wagę użytkownika. Nie warto pomijać z pozoru błahej informacji. Możemy zaoszczędzić sobie kłopotów na ważnym dla nas wydarzeniu.

Gdy już przebrniemy przez dane techniczne, warto przejść do strony wizualnej. Gdy organizujemy przyjęcie cateringowe dla dzieci np. urodziny, imieniny lub imprezę klasową warto wybrać krzesła cateringowego łatwe do czyszczenia, lekkie i łatwe w przechowywaniu. Inaczej sprawa będzie wyglądać, gdy zechcemy przygotować chrzciny. Tu należałoby zadbać o krzesła cateringowe z wyższej półki. Warto poprosić firmę organizującą całe wydarzenie, aby przedstawiła nam kilka modeli krzeseł premium.

 

Różnica między krzesłami budżetowymi i premium

Krzesła cateringowe budżetowe to najprostszy model wykonany z tworzywa z trwałym odpornym stelażem. Zazwyczaj takie krzesło można złożyć, co ułatwia transport. Dodatkowym atutem jest niska waga i duża wytrzymałość.

 

Gdy planujemy uroczystość rodzinną, np. chrzciny warto zaprosić gości do miejsca, gdzie krzesła i stoły będą lepiej dostosowane do ich odświętnego stroju. W takim dniu warto zastanowić się nad krzesłami cateringowymi premium. Często na takim spotkaniu są osoby starsze, którym wygodniej będzie zasiąść na wygodnych krzesłach z miękkim wyściełanym siedziskiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl