Jak dobrać stół do kuchni ?

 

Wiele osób twierdzi że kuchnia to jedno z najważniejszych miejsc w naszym domu. To tu często spędzamy czas przygotowując posiłki dla siebie i rodziny. W wielu domach kuchnia to miejsce spotkań, rozmów i wspólnego spożywania posiłków. Ważne jest aby to pomieszczenie było przyjazne dla wszystkich domowników.

Wspólnym elementem wszystkich kuchni jest stół i oczywiście krzesła. Z reguły kuchnia jest mniejszym pomieszczeniem niż jadalnia. Z tego powodu stół do kuchni zazwyczaj różni się od tego w salonie przede wszystkim wymiarami. Funkcjonalny stół powinien nie zajmować zbyt dużej przestrzeni i być łatwy w codziennym czyszczeniu. Dodatkowo ma być wygodny i nie zajmować zbyt dużej przestrzeni. Ciekawym dodatkiem, rzadko spotykanym w dzisiejszych stołach jest szuflada gdzie możemy umieścić np. pojemnik na sztućce lub inne przydatne przedmioty codziennego użytku.

Decydując się na mały stół do kuchni nie musimy iść na kompromis. Możemy wybrać zarówno stół szklany jak i drewniany. Najlepiej jeśli będzie prostokątny lub kwadratowy, wówczas z łatwością wpasuje się w dowolne miejsce. W małej kuchni raczej nie sprawdzi się stół okrągły na który potrzebujemy więcej miejsca. Jeśli nasza kuchnia na to pozwala możemy wybrać stół rozkładany, dzięki czemu z łatwością powiększymy jego rozmiar w razie potrzeby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl