Blog kategorie
Blog wpisy
Darmowa dostawa na cały dostępny asortyment King Home 1 - 14.04.2019
Promocja -10% na produkty King Home
Hubertus - nowy producent mebli w ofercie

meble hubertusPoczątek działalności firmy przypada na 1982 rok. W pierwszym okresie działalności firma zajmowała się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Właściciel przedsiębiorstwa postawił na rozwój firmy. Dzięki ciągłym inwestycjom w zakup właściwych maszyn zaczęto stopniowo wprowadzać do oferty stoliki RTV.

Początkowa produkcja prowadzona była w wynajmowanych halach. Po jakimś czasie dzięki odpowiedniej jakości wyrobów która wpłynęła na zadowolenie klientów rozpoczęto produkcję seryjną. W roku 1997 rozpoczęto budowę nowego budynku w którym został stworzony zakład produkcyjny oraz pomieszczenia biurowe. Całość ukończona została w 1998 roku. Poprzednie stare hale przekształcono w magazyny. W nowym zakładzie nie mogło zabraknąć wysokiej jakości maszyn czołowych producentów. Wszystkie te działania znacząco wpłynęły na organizację pracy i obniżyły koszty produkcji.

Odpowiednie kadry, przeprowadzone szkolenia i właściwe zarządzanie pozwoliło stworzyć zakład z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami. Firma Hubertus dba również o środowisko i ogranicza szkodliwość odpadów produkcyjnych. Hubertus znany jest z mebli wysokie jakości dzięki dobrej organizacji produkcji i wnikliwej kontroli. Katalog firmy stale jest poszerzany o nowe modele i kolory. Dzięki obserwacji trendów w meblarstwie tworzone są nowe kolekcje dopasowane do rynku.

Meble Hubertus to kolekcja wyjątkowych mebli dopasowanych do wnętrz o różnych charakterze. Produkty wysokiej jakości trafiają w gusta najwybredniejszych klientów dla których liczy się przede wszystkim jakość produktu. Ciekawe produkty wyróżniają nowoczesne rozwiązania techniczne oraz praktyczność i funkcjonalność. Firma Hubertus za swoje produkty otrzymała wiele wyróżnień i nagród. Meble są regularnie prezentowane na targach krajowych i międzynarodowych oraz wystawach. Dzięki estetycznemu wykończeniu, funkcjonalności i solidności spotykają się z dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Oferta producenta:

- szafki rtv

- ławy i stoły

- biurka i meble biurowe

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl