Grzejniki nowoczesne, tradycyjne czy retro? Poznaj możliwości rynku kaloryferów

Ofertę kaloryferów możemy podzielić na trzy części

1. kaloryfery tradycyjne
2. grzejniki nowoczesne
3. grzejniki w stylu retroPierwsze z nich to tradycyjne grzejniki o klasycznych wzorach przygotowane z myślą o osobach dla których tego typu dodatek nie stanowi funkcji dekoracyjnej. Taki grzejnik pełni tylko funkcje grzewczą w domach i mieszkaniach. Zazwyczaj są to białe kaloryfery wykonane ze stali pomalowanej proszkowo.

Drugi to oferta kaloryferów nowoczesnych wyróżniających się wzorem oraz pokryciem. Tutaj nasz wybór nie ograniczy się tylko do koloru białego. Grzejniki malowane proszkowo możemy zamówić w dowolnym kolorze wybranym z palety Ral. Oprócz tego mamy do wyboru dziesiątki różnych wzorów i rodzajów pokryć. Nasz kaloryfer może być chromowany lub pokryty mosiądzem w stylu retro. Jeśli ktoś chce zamienić kaloryfer na obraz może wybrać producentów oferujących wykonanie dowolnego zdjęcia na szkle.

Grzejniki w stylu Retro mogą być pokryte mosiądzem lub przypominać kształtem znane nam kaloryfery żeliwne. Tu jednak w przeciwieństwie do znanych nam ponurych kaloryferów możemy wybrać dowolny kolor i pomalować go. Technologia malowania również się zmieniła. Pamiętamy czasy gdy kaloryfery były malowane pędzlem. Dziś mamy do dyspozycji nowoczesną technologię malowania proszkowego. Dzięki temu nowy grzejnik będzie się prezentował wyśmienicie i służył nam wiele długich lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl