Fotele wypoczynkowe

2150pln Fotel LUXOR wypoczynkowy biały - Halmar 2150pln Fotel LUXOR wypoczynkowy biały - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 2 261,13 zł
szt.
 • Zamów
AVIKO zestaw 2 puf, jasny popiel - Halmar AVIKO zestaw 2 puf, jasny popiel - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 429,00 zł
szt.
CANCUN zestaw 2 puf, kremowy / naturalny - Halmar CANCUN zestaw 2 puf, kremowy / naturalny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 369,00 zł
szt.
CONGO zestaw 2 puf, wielobarwny - Halmar CONGO zestaw 2 puf, wielobarwny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 326,00 zł
szt.
Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy ciemny zielony - Halmar Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy ciemny zielony - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 365,03 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy czarny - Halmar Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 365,03 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy granatowy - Halmar Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy granatowy - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 365,03 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy musztardowy - Halmar Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy musztardowy - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 365,03 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy popielaty - Halmar Fotel AGUSTIN 2 wypoczynkowy popielaty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 365,03 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN M rozkładany z funkcją masażu beżowy - Halmar Fotel AGUSTIN M rozkładany z funkcją masażu beżowy - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 304,13 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN M rozkładany z funkcją masażu popielaty - Halmar Fotel AGUSTIN M rozkładany z funkcją masażu popielaty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 304,13 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN wypoczynkowy beżowy - Halmar Fotel AGUSTIN wypoczynkowy beżowy - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 156,23 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AGUSTIN wypoczynkowy popiel - Halmar Fotel AGUSTIN wypoczynkowy popiel - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 156,23 zł
szt.
 • Zamów
Fotel Alba VIC dark grey 28 - ACTONA Fotel Alba VIC dark grey 28 - ACTONA
Producent: ACTONA
Cena brutto: 998,00 zł
szt.
Fotel ALMOND wypoczynkowy ciemny zielony - Halmar Fotel ALMOND wypoczynkowy ciemny zielony - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 130,13 zł
szt.
 • Zamów
Fotel ALMOND wypoczynkowy czarny - Halmar Fotel ALMOND wypoczynkowy czarny - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 130,13 zł
szt.
 • Zamów
Fotel ALMOND wypoczynkowy różowy - Halmar Fotel ALMOND wypoczynkowy różowy - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 130,13 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AMORINITO wypoczynkowy ciemny zielony / złoty - Halmar Fotel AMORINITO wypoczynkowy ciemny zielony / złoty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 890,01 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AMORINITO wypoczynkowy granatowy / złoty - Halmar Fotel AMORINITO wypoczynkowy granatowy / złoty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 890,01 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AMORINITO wypoczynkowy jasny różowy / złoty - Halmar Fotel AMORINITO wypoczynkowy jasny różowy / złoty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 890,01 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AMORINITO wypoczynkowy popielaty / złoty - Halmar Fotel AMORINITO wypoczynkowy popielaty / złoty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 890,01 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AMORINITO XL wypoczynkowy ciemny zielony / złoty - Halmar Fotel AMORINITO XL wypoczynkowy ciemny zielony / złoty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 304,13 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AMORINITO XL wypoczynkowy jasny różowy / złoty - Halmar Fotel AMORINITO XL wypoczynkowy jasny różowy / złoty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 304,13 zł
szt.
 • Zamów
Fotel AMORINITO XL wypoczynkowy popielaty / złoty - Halmar Fotel AMORINITO XL wypoczynkowy popielaty / złoty - Halmar
Producent: Halmar
Cena brutto: 1 304,13 zł
szt.
 • Zamów

Jaki fotel wypoczynkowy wybrać - rodzaje dostępnych modeli

Wymiana starego fotela na nowy i zastąpienie go nowoczesnym fotelem wypoczynkowym to ciekawy sposób na uatrakcyjnienie sypialni lub salonu. Fotel wypoczynkowy to praktyczny mebel, w którym ty lub twoja rodzina możecie wygodnie spędzić czas, relaksujący się przy ulubiony filmie. Dzisiejsze fotele pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale też ozdobną, dlatego fotel wypoczynkowy śmiało można, postawić w widocznym miejscu, tak aby był widoczny dla wszystkich gości. Prezentowane przez nas fotele posiadają liczne funkcje odpowiednio przemyślane i ułatwiające ich bieżącą obsługę. Jak sama nazwa wskazuje, fotel wypoczynkowy ma mieć korzystny wpływ na nasze ciało, powodować odprężenie i relaks.

Fotel wypoczynkowy rozkładany

Gdy po całym dniu pracy masz ochotę, odprężyć się w ulubionym fotelu spraw sobie fotel wypoczynkowy rozkładany, który ułatwi ci przybranie poprawnej postawy bez nadmiernego wysiłku. Fotele tego typu zazwyczaj posiadają mechanizm umożliwiający szybkie rozłożenie i złożenie fotela. To dobry wybór dla osób o ograniczonej zdolności do podnoszenia ciężkich przedmiotów ze względów zdrowotnych.

Fotel wypoczynkowy obrotowy

Fotel wypoczynkowy obrotowy to połączenie klasycznego fotela biurowego z fotelem wypoczynkowym. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie fotela do odpoczynku z jednoczesnym zachowaniem funkcji obrotowej fotela biurowego. Fotele wypoczynkowe obrotowe mogą być wyposażone w zestaw kółek z miękką gumową oponką lub posiadać stopki zapobiegające przemieszczaniu się fotela. Pomimo posiadania funkcje obrotowej nie jest to fotel stworzony do pracy przy biurku, choć pewna grupa klientów używa fotela wypoczynkowego do zadań niewymagających nadmiernego spędzania czasu przy biurku.

Wygodny fotel wypoczynkowy

Wygodny fotel wypoczynkowy spełni swoje zadanie zarówno przy czytaniu książki, oglądaniu telewizji, jak i spotkaniu z przyjaciółmi. Z całą pewnością fotel wypoczynkowy pozwoli na większy relaks niż tradycyjna sofa. Wygodny fotel wypoczynkowy stworzony jest z myślą o jednej osobie, a jego kształt bardziej jest dopasowany do anatomii człowieka niż sofa. Wygodny fotel jest zazwyczaj wykonany z dobrych jakościowo materiałów na przykład skóra naturalna czy wysokiej jakości tkanina. Każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego warto zastanowić się, czy wybrać fotel z podłokietnikami, podnóżkiem a może elektrycznie rozkładany. Te wszystkie dodatki wpływają na to, czy fotel jest mniej lub bardziej wygodny.

Wygodny fotel wypoczynkowy do salonu

Właściwy komplet mebli w salonie to gwarancja spędzenia w wielu wspaniałych chwil w gronie rodzinnym. Wśród mebli do salonu powinno znaleźć się miejsce na wygodny fotel wypoczynkowy. Już na etapie planowania warto zastanowić się nad wyborem fotela współgrającego z pozostałymi meblami salonie. Oczywiście ważna jest funkcjonalność fotela, ale też powinniśmy zwrócić uwagę na jego design. Wybierz właściwy styl glamour, nowoczesny, vintage, rustykalny lub klasyczny. Jeśli masz meble w stylu skandynawskim, dopasuj do nich fotel.

Fotel wypoczynkowy do biura

Wspomnieliśmy, że fotel wypoczynkowy do biurka nie jest dobrym pomysłem, gdy pracuję się po kilka godzin dziennie. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, aby w naszym biurze znalazł się fotel wypoczynkowy. W ciągu dnia zasługujemy na chwilę relaksu i odpoczynku, wówczas posiadanie fotela wypoczynkowego doda nam energii do dalszego działania. Może to mieć nieoceniony wpływ na podejmowane przez nas decyzje i wręcz spowodować znaczny wzrost wydajności.

Fotel wypoczynkowy dla dziecka

Dzieci to grupa odbiorców bardzo krytycznie oceniająca produkty. Nikt bardziej szczerze nie powie nam o atrakcyjności i wygodzie danego fotela niż nasz syn czy córka. Dzieci uwielbiają wszystko to, co wygodne i są grupą osób, które przedkładają wygodę nad funkcjonalnością. Fotel wypoczynkowy dla dziecka z pewnością będzie funkcjonalnym dodatkiem w pokoju dziecka, stanowiącym dodatkowy element dekoracyjny.

Fotel wypoczynkowy elektryczny

Pisaliśmy o fotelach obrotowych, stacjonarnych lub na kółkach. Warto wspomnieć też o fotelach wypoczynkowych elektrycznych. Połączenie wygody i ergonomii przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Fotele wypoczynkowe elektryczne to linia mebli łącząca elegancką stylistyką z wygodą i ergonomią. Zdrowy i komfortowy fotel wyposażony w funkcję masażu i podgrzewania może także cechować się gustowną stylistyką. Funkcja elektryczne to np. regulowane odchylenie oparcia, podnoszony i opuszczany podnóżek. Wszystkimi ustawieniami możemy wygodnie sterować za pomocą dołączonego pilota. Mnogość funkcji sprawia, że fotel wypoczynkowy elektryczny z łatwością dostosujemy do własnych potrzeb. Gdy nasza praca nie wymaga siedzenia przy biurku, możemy sprawić sobie relaks w trakcie wykonywanego zadania. Takie opcje jak kąt odchylenia oparcia i regulacja podnóżka pozwolą dostosować fotel w trakcie czytania ulubionej książki. To nie koniec funkcji dostępnych w fotelach elektrycznych. Fotel wypoczynkowy elektryczny może posiada również funkcję masażu i podgrzewania, a także funkcję wspomagającą wstawanie do pozycji pionowej. Docenią to zwłaszcza osoby starsze.

Fotel wypoczynkowy ergonomiczny

Fotel wypoczynkowy ergonomiczny charakteryzuje się dokładniejszym dopasowaniem do naszego ciała. Naturalna pozycja podczas siedzenia wpływa na komfort zwłaszcza przy odpoczynku. Nieodpowiednia postawa może powodować bóle kręgosłupa i wpływać na pogorszenie komfortu. Fotel dostosowany do budowy ciała człowieka istotnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Organizm człowieka nie jest przystosowany do ciągłego przebywania w pozycji siedzącej dlatego ważny jest, aby fotel wypoczynkowy były jak najbardziej ergonomiczny.

Fotele wypoczynkowe ekoskóra

Producenci, aby dostosować się do potrzeb rynku, proponują klientom fotele ze skóry sztucznej zwany ekoskórą. To dość popularny materiał wykorzystywane do produkcji mebli. Stosowany jest w celu obniżenia ceny oferowanych produktów. Wykorzystuje się go do produkcji krzeseł sof i oczywiście fotel wypoczynkowych. Zastosowanie ekoskóry w fotelu wypoczynkowym wyraźnie obniża jego cenę i powoduje, że jest on dostępny dla szerszego grona odbiorców. Producent dba, aby jego skóra była maksymalnie zbliżona właściwościami do skóry naturalnej, tak aby użytkownik końcowy, w jak najmniejszym stopniu odczuł różnica.

Fotel wypoczynkowy z funkcją relaks

Funkcja relaks to dodatkowe usprawnienia oferujące większą wygodę niż tradycyjny fotele wypoczynkowe. Zwykły fotel zazwyczaj nie oferuje nam nic innego jak tylko wygodę podczas siedzenia. Funkcja relaks ma polepszyć nasze wrażenia o szereg udogodnień. Gdy na przykład chcemy wygodnie wyciągnąć nogi, możemy skorzystać z podnoszonego podnóżka. Gdy zechcemy przyjąć wygodną pozycję półleżącą, możemy odchylić oparcie. Funkcja relaks w wersji manualnej to podnoszony podnóżek i odchylane oparcie. Wersja elektryczna zazwyczaj posiadają możliwość ustawiania oparcia i podnóżka za pomocą pilota, wyposażone są także funkcje masażu i podgrzewanie. Fotele masujące znajdują coraz większe uznanie wśród klientów. Mogą pozytywnie wpływać na bóle pleców i skutecznie odprężać.

Fotel wypoczynkowy masujący

Masaż relaksacyjny pozytywnie wpływa na nasze ciało i umysł. Jest formą relaksu i odprężenia dla zmęczonego ciała. Do niedawna mogliśmy korzystać z usług salonów masażu, które szturmem zdobyły rynek. Rozwój techniki spowodował, że możemy cieszyć się masażem relaksacyjnym w zaciszu własnego domu lub biura. Fotel wypoczynkowy masujący przynosi ukojenie po ciężkim dniu i przyczynia się do lepszego samopoczucia. Zastąp wizytę w salonie masażu i wybierz fotel wypoczynkowy masujący, który pozwoli na odrobinę luksusu w domowych warunkach.

Fotel wypoczynkowy młodzieżowy

Coraz bardziej popularne wśród młodzieży są wygodne fotele. Do ich grona dołączył fotel wypoczynkowy młodzieżowy pozwalający na lepsze skupienie i wygodę podczas nauki. Warto podkreślić, że fotel wypoczynkowy młodzieżowy zazwyczaj różni się od tradycyjnego fotela wypoczynkowego konstrukcją, materiałem, a także kolorystyką. Wygodne miejsce w pokoju młodej osoby bezsprzecznie wpłynie na jakość i ilość wykonywanych zadań domowych. Wolnej chwili fotel wypoczynkowy młodzieżowy umożliwia odpoczynek i dodatkowo wprawia w dobry nastrój.

Fotel wypoczynkowy nowoczesny

Producenci dzwonią się i troją, aby dopasować produkt do naszych potrzeb. Jednym z ostatnio bardziej popularnych foteli na rynku są fotele nowoczesne. Ich kształty przybierają najróżniejszą formę. Często możemy spotkać fotele o budowie znacznie odbiegającej od kształtów, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Fotel wypoczynkowy nowoczesny idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu osoby, dla której Design odgrywa ważną rolę w życiu.

Fotel wypoczynkowy na pilota

Kiedy męczy nas ciągłe składanie i rozkładanie fotela lub gdy zdrowie nam na to nie pozwala, możemy sprawić sobie fotel wypoczynkowy na pilota. Komfort i wygoda to niezaprzeczalne zalety takiego fotela. Od dziś ustawianie podnóżka czy regulacja oparcia nie sprawi nam problemu. Za pomocą kilku kliknięć z łatwością dopasujemy fotel do swoich potrzeb. Dodatkowe funkcje jak masaż lub podgrzewanie pozwolą nam poczuć się jak w salonie masażu. Fotel wypoczynkowy na pilota może także znacznie ułatwić korzystanie z wypoczynku naszym dzieciom, dla których mechanizm tradycyjnego fotela może nie być łatwy w obsłudze.

Fotel wypoczynkowy rozkładany z podnóżkiem

Podnóżek to dodatkowa funkcja w fotelach wypoczynkowych. Nie każdy model jest wyposażony w podnóżek. Od naszych indywidualnych preferencji zależeć będzie zakup fotela wypoczynkowego z podnóżkiem lub bez niego. Gdy zależy nam na dodatkowej wygodzie, warto rozważyć zakup podnóżka. Rozwiązanie takie pozwala na swobodne oparcie stóp. Pozytywnie wpływa na krążenie i eliminuje efekt ciężkich nóg.

Fotel wypoczynkowy regulowany

Regulacja w fotelu wypoczynkowym pełni ważną funkcję. Pozwala na dostosowanie danego fotela to naszych potrzeb. Pozytywnie wpływa na nasze ciało i pozwala znacznie dłużej siedzieć. Warto sprawdzić jakie funkcje regulacyjne posiada dany model fotela wypoczynkowego.

Fotel wypoczynkowy skórzany

Naturalna skóra to materiał o najlepszych właściwościach. Posiada zdolność oddychania, oddaję i pochłania wilgoć, a także jest przyjazny dla alergików. O skórę naturalną warto dbać, stosując odpowiednie preparaty. Właściwości skóry są niezliczone, dlatego tak chętnie jest wybierana do produkcji foteli wypoczynkowych. Fotel wypoczynkowy skórzany to połączenie wyjątkowej jakości i stylistyki. Jeśli posiadamy miejsce reprezentacyjne, warto wyposażyć je fotel wypoczynkowy wykonany z naturalnej skóry.

Fotel wypoczynkowy szezlong

Fotel wypoczynkowy może pełnić funkcję fotela do spania. Aby tak się stało, powinien być przyjemny w dotyku i oferować komfort na najwyższym poziomie. Idealne wyborem w tym wypadku będzie fotel wypoczynkowy szezlong. Jest to połączenie fotela wypoczynkowego z leżanką. Fotel wypoczynkowy szezlong umożliwia wygodne rozprostowanie nóg. Fotel tego typu do niedawna rzadko były spotykane. Jednak z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie ze strony klientów.

Fotel wypoczynkowy telewizyjny

Oglądanie telewizji to rodzaj relaksu, który powinien odbywać się komfortowych warunkach. Odpowiedni do tego celu może być fotel wypoczynkowy telewizyjny wyposażony szereg funkcji poprawiających komfort. Odchylane i regulowane oparcie wysuwany podnóżek, a także podłokietniki. Oglądając telewizję, często zapominamy o otaczającym nas świecie. Zdarza się, że przed telewizorem spędzamy więcej czasu, niż byśmy chcieli. Warto zadbać o nasz kręgosłup i wybrać odpowiedni fotel wypoczynkowy telewizyjny.

Fotel wypoczynkowy wygodny

Fotele wypoczynkowe coraz chętniej wybierane są przez Polaków. Pozwalamy sobie na większy komfort, chcemy spędzać czas wygodnie i jak najmniej odczuwać skutki długotrwałego siedzenia. Oferta dostępnych foteli wypoczynkowych jest bardzo szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Niemniej jednak warto pokusić się o wybór fotela pełniącego wymagania w zakresie wygody. Nie warto wybierać modeli podstawowych. Znacznie lepiej wybrać fotel wypoczynkowy wygodny dostosowany do anatomii człowieka spełniający wyższe niż przeciętny fotel wymagania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl