Fotel HG0001 czarny ( bez zagłówka ) - Stema

Dostępność: Więcej niż 20 sztuk
Wysyłka w: 24 godziny

Indywidualny rabat na telefon 666-359-691 lub maila kontakt@kaldekor.pl

 Hit cenowy 

Cena brutto: 637,12 zł 724,00 zł 637.12
Cena netto: 517,98 zł 588,62 zł
 zobacz plan spłaty 

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Inne kolory:
Ocena: 0
Stema
Producent: Stema
Kod produktu: HG-0001 CZARNY

Opis

Uznany wśród klientów model krzesła obrotowego o ciekawym designie i paletą funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających jak najlepsze dopasowanie do użytkownika. W modelu tym zaimplementowano szereg udogodnień: miękkie kółka do powierzchni twardych, niezależne regulacje kąta odchylenia oparcia oraz jego wysokości, płynną regulację poziomu siedziska, podłokietniki z regulacją i miękkimi nakładkami, a pianka użyta do wykonania siedziska to materiał o dużej odporności na zniekształcenia. Podstawa fotela HG 0001 wykonana została z tworzywa sztucznego.

 

PODSTAWOWE CECHY FOTELA:
stabilna nylonowa podstawa z nakładką w kolorze aluminium, kółka miękkie przystosowane do powierzchni twardych,
niezależna regulacją kąta odchylenia oparcia, wysokości oparciai kąta odchylenia siedziska,
płynna regulacja wysokości siedziska, podłokietniki regulowane z miękkimi (poliuretanowymi) nakładkami,
pianka o dużej gęstości: siedzisko: T30 (30 kg/m3), oparcie: wytrzymała tkanina siatkowa.

 

Zaufali nam

Raty Zero

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU 0%
Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 14.03.2019 r. O dostępnych aktualnie okresach spłaty Pożyczki 0%, zgodnych z ofertą pożyczkodawców, Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed zawarciem umowy o Pożyczkę 0%. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Szczegóły produktu Raty PayU 0% dostępne są tutaj .

Przykład reprezentatywny dla Rat standardowych
Całkowita kwota pożyczki: 1257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl