Fotel Hero / czarny tkanina - Unique

Dostępność: Więcej niż 20 sztuk
Wysyłka w: 24 godziny

Indywidualny rabat na telefon 666-359-691 lub maila kontakt@kaldekor.pl

Cena brutto: 1 909,00 zł 1909.00
Cena netto: 1 552,03 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Inne kolory:
Ocena: 0
Unique
Producent: Unique
Kod produktu: ZM-6661-B-BLH-4

Opis

Hero - czarny BLH-4 NWH-4

 • - Siedzisko wykonane z wysokiej jakości tkaniny materiałowej przepuszczającej powietrze
 • - Zagłówek i oparcie wykonane z wysokiej jakości siatki przepuszczającej powietrze
 • - Tworzywo czarne, tapicerka: tkanina BLH-4 (czarna), siatka NWH-4 (siatka czarna)
 • - Mechanizm samoważący SYNCHRON - pozwala zatrzymać oparcie w jednej z czterech pozycji lub swobodnie bujać się w fotelu
 • - Regulowane podłokietniki góra-dół, przód-tył, wychylenie na boki (3D)
 • - Regulowana wysokość oparcia dla kręgów lędźwiowych
 • - Regulowana głębokość i wysokość siedziska
 • - Regulowana wysokość zagłówka
 • - Pięcioramienna podstawa wykonana z polerowanego aluminium
 • - Fotel wyposażony jest w miękkie kółka do twardych powierzchni
 • - 2 lata gwarancji
 • - Maksymalne obciążenie 130 kg
 • - Waga 24 kg

Zaufali nam

Raty Zero

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU 0%
Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 14.03.2019 r. O dostępnych aktualnie okresach spłaty Pożyczki 0%, zgodnych z ofertą pożyczkodawców, Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed zawarciem umowy o Pożyczkę 0%. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Szczegóły produktu Raty PayU 0% dostępne są tutaj .

Przykład reprezentatywny dla Rat standardowych
Całkowita kwota pożyczki: 1257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Umowa o pożyczkę zawierana jest, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce, z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl